پروژه داده کاوی( Data Mining)

داده کاوي

پروژه داده کاوی(Data Mining)

فرمت فایل دانلودی: .rar
فرمت فایل اصلی: docx, PDF
تعداد صفحات: 94
حجم فایل: 7143
قیمت: 550000 تومان

بخشی از متن:
داده کاوي و کشف دانش یکی از رشته هاي کامپیوتري است که داراي رشد سریعی می باشد . محبوبیت آن به
دلیل افزایش تقاضا جهت بدست آوردن ابزاري است که به تجزیه و تحلیل و درك مقدار عظیمی از داده ها کمک نماید.

چنین داده هایی به طور روزانه توسط بانکها ، شرکتهاي بیمه فروشگاه هاي خرده فروشی ، بر روي اینترنت تولید می شود. این انفجار از میان استفاده روزافزون از کامپیوتر ، اسکنر ، دوربین هاي دیجیتال و… بوجود آمده است.

داده کاوی به یک رشته علمی خوب ثابت شده در حوزه مصنوعی هوش(AI) و مهندسی دانش (KE) تبدیل شده است .دانش نقش مهمی را در توسعه فعالیت های انسانی از خود ایفا کرده است. داده کاوی فرآیند کشف دانش است که در آن دانش با تجزیه و تحلیل ذخیره داده در مخازن بسیار بزرگ، که از دیدگاه های مختلف مورد تجزیه و تحلیل و نتیجه آن را به اطلاعات مفید خلاصه کرده است.

با توجه به اهمیت استخراج دانش‌ و اطلاعات از مخازن داده های بزرگ، داده کاوی را تبدیل به یک شاخه بسیار مهم و تضمینی مهندسی مؤثر بر زندگی بشر در حوزه های مختلف مستقیم یا غیر مستقیم در آورده است.

هدف از این مقاله این است که به بحث در مورد بهبود و پیشرفت های مختلف در زمینه داده کاوی از گذشته تا به امروز ,ریشه های داده کاوی,ابزارهای داده کاوی ,کاربرد داده کاوی در حوزه های مختلف,قابلیتهای داده کاوی و چگونگی کشف دانشاز پایگاه داه است.

نویسنده: الیسا

هدف از ساخت این سایت راحتی کار دانشجو و دانش اموزان میباشد که بتوانند با خیال راحت تحقیق و ازمایش گزارش کار و ... را از سایت ما دانلود کنند و وقت خود را در زمینه مطالعه صرف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید