دانلود جزوه spss روانشناسی

دانلود جزوه spss روانشناسی

فرمت فایل دانلودی: .rar
فرمت فایل اصلی: PDF
تعداد صفحات: 165
حجم فایل: 2198
قیمت: 12000 تومان

بخشی از متن:
دانلود جزوه spss روانشناسی

این فایل مناسب دانشجویان رشته روانشناسی است.قابلیت بازگشت وجه را دارد.آماده ارايه درسی است.
بخشی از فایل:هدف هاي يادگيري

1. مفهوم آمار، موارد و كاربرد آن را شرح دهد.2. فرق بين جامعه و نمونه، پارامتر و آماره را تشخيص دهد.3. متغير را تعريف و انواع آن را نام ببرد.4. انواع مقياس هاي اندازه گيري را نام برده، ويژگي ها و موارد كاربرد آن ها را نام ببرد.

5. فرضيه و انواع آن را تعريف كند.6. خطاي نوع اول و دوم را تعريف كند.7. توان آزمون و عوامل مؤثر بر آن را شرح دهد.8. آزمون هاي يك دامنه اي و دو دامنه اي را تعريف و تفاوت هاي آن را بيان كند.

مقدمه روش هاي آماري در همه علوم به عنوان وسيله اي براي تنظيم، تحليل و تفسير داده ها است.اين روش ها و فنون در واقع پايه دستوري براي استنباط و استقرا بوده و قابل تكرار و تأييد در پژوهش هاي علمي به شمار مي روند.

آمار از واژه انگليسي statistics است كه اين واژه از ريشه يوناني status به معني ارقام و اطلاعات عددي گرفته شده است اولين جلوه آمار در گذشته، در امر ماليات گيري و خراج بستن بر دارايي ها و امور نظامي و ارتشي و پس از آن در طبابت ظاهر گرديده است. امروزه آمار،اصول و روش جمع آوري اطلاعات اوليه،خلاصه كردن و تجزيه و تحليل اطلاعات اوليه را مورد بحث قرار مي دهد.

دانلود فایل

نویسنده: الیسا

هدف از ساخت این سایت راحتی کار دانشجو و دانش اموزان میباشد که بتوانند با خیال راحت تحقیق و ازمایش گزارش کار و ... را از سایت ما دانلود کنند و وقت خود را در زمینه مطالعه صرف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید